Książka złodziejem czasu

"Nic tak nie zabija czasu jak dobra książka"

poniedziałek, 14 listopada 2011

Informacje dotyczące konkursu z "Zapachem spalonych kwiatów"

Witajcie,

Dziękuję Wam za wszystkie zgłoszenia do konkursu pachnącego spalonymi kwiatami. Jednakże z pewnych przyczyn postanowiłam przedłużyć konkurs do najbliższej soboty, czyli do 19 listopada do północy. Wyniki postaram się opublikować najpóźniej we wtorek.
Po więcej informacji zapraszam tutaj: klik

Najważniejsza informacja została już podana, ale chciałabym też dodać, że na blogu pojawiła się kolejna sonda.Tym razem chciałabym dowiedzieć się, jakie istoty paranormalne lubicie najbardziej :) Może są to wampiry, wilkołaki i anioły, które co poniektórym już się 'przejadły', albo może groźne syreny, mroczne wróżki, czarownice albo hybrydy? Mam nadzieję, że weźmiecie udział w ankiecie. Ciekawość mnie zżera :)

To by było na tyle. Po raz kolejny przepraszam za blokadę czytelniczą... Dzisiaj wróciłam o 17 do domu (tak wracam ze szkoły w poniedziałki i wtorki), znalazłam chwilkę czasu, żeby poinformować Was o zmianie daty zakończenia konkursu. Dzisiaj był wyjątkowo wredny dzień. Kartkówki z historii, chemii i matematyki, sprawdzian na 9 lekcji z niemieckiego... Byleby do ferii wytrzymać.

Pozdrawiam i życzę więcej wolnego czasu (z pewnością wielu się to przyda) :)

9 komentarze:

Może spróbuję swoich sił ;)
 
Nie zazdroszczę tych kartkówek .. wrrr
Za to jeśli chodzi o sondę - to zdecydowanie czarownice !!! (głos oddałam)
 
Dobrze, że termin się skrócił, bo skręca mnie z ciekawości^^ A swój głos już oddałam:)
 
Ostatnio wena mnie opuściła, chociaż jest jeszcze kilka dni... Pomyślę, pomyślę;)
 
Oj, ale byłoby cudownie wygrać ten konkurs. :3
A w sondzie oczywiście zagłosowałam!
 
Już oddałam głos; ciekawy pomysł i bardzo jestem ciekawa wyników:)
Pozdrawiam serdecznie!
 
Co do wolnego czasu - mam to samo, po prostu tragedia! ;( Czekam świąt z utęsknieniem :D
Oddałam głos w ankiecie na anioły, bo naprawdę mam ich już dosyć...
Czy to oznacza, że prace można nadsyłać do 19 listopada włącznie, tak? Nie mam co prawda ostatnio weny, ale bardzo marzy mi się ta książka, a do soboty być może dałabym radę coś napisać :D
 
Catalino - oczywiście prace można wysłać 19 listopada włącznie, do północy. A co do ankiety, to prosiłam o zaznaczenie istot, które NAJBARDZIEJ LUBICIE. Nie które wam się znudziły ;)
 
A ja na inny temat - odpowiedziałam Ci u siebie, ale stwierdziłam, że to na tyle ważne, że i tutaj powtórzę: wyrywanie piórek u papużek to zły znak i nie lekceważ tego. Może to świadczyć o tym, że ptak potrzebuje jakichś zabawek, że jej się nudzi, ale także o tym, że na piórach są pasożyty. Udałabym się do weterynarza (od razu z kupkami - do przebadania). Tylko takiego weterynarza od zwierząt egzotycznych. I może jeszcze na wszelki wypadek odizolowałabym papużki - dopóki nie wykluczysz choroby, jeśli masz taką możliwość.
To tylko rada, bo tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie.

Dziękuję za wsparcie :)
Tak, to smutne. Ale muszę się z tym oswoić... Poprzez pisanie o tym - też.

Pozdrawiam!
 

Publikowanie komentarza