Książka złodziejem czasu

"Nic tak nie zabija czasu jak dobra książka"

niedziela, 10 lipca 2011

Czas ruszyć w drogę i się pożeganć

Kochani :),

Wyjeżdżam dziś wieczorem nad morze. Wiem, że będę tęsknić za blogiem, Wami i czytaniem, ale odpoczynek należy się każdemu :) Rodzice zaczynają się już o mnie poważnie martwić, bo całymi dniami przesiaduję przed komputerem albo książką.  Biorę ze sobą "Marzenia dla każdego" ale podejrzewam, że na kolonii nie będę miała czasu. Miałam dziś dokończyć czytać i napisać recenzję książki "Spętani przez Bogów" ale niestety już się nie wyrobię. Jak wrócę to czym prędzej się za to zabiorę :) 
Dzisiaj zabrałam się za pakowanie, ale marnie mi idzie. Nie znoszę się pakować, a jeszcze bardziej rozpakowywać. Pierwszy raz jadę do Świnoujścia, dlatego mam ogromną nadzieję, że spodoba mi się to miasto i co najważniejsze - że będzie ładna pogoda. Martwię się trochę tym, iż ostatnio jestem w podłym humorze zupełnie bez powodu, ale zapewne gdy zobaczę falujące morze i piaszczystą plażę, poprawi mi się samopoczucie :) Mam nadzieję, że będzie co wspominać.
Dziękuję Wam, że odwiedzacie mojego bloga. Za komentarze, uwagi i rady :**

Do napisania za dwa tygodnie! :D


29 komentarze:

Nigdy nie byłam w Świnoujściu, więc ci nie powiem, jak tam jest. Miłego wypoczynku. A co do Spętanych przez Bogów, to moim zdaniem świetna książka.
 
W takim razie życzę Ci udanego wypoczynku i niesamowitych wrażeń! No i do sklikania:)

Pozdrawiam serdecznie!
 
miłych wakacji!
Ja w Świnoujściu także nigdy nie byłam!
 
Pięknej pogody, słońca, dużo radości na twarzy i udanego wypoczynku :-)
 
Świetnej pogody i wielu leniwych chwil na plaży życzę! Koniecznie spakuj jakieś książki, aby potem ukazały się nowe recenzje!
 
Udanego wyjazdu :)!
 
Miłych wakacji i super pogody!
 
Życzę udanego wyjazdu!
 
To miłego odpoczynku życzę i wielu niezapomnianych chwil !!!
 
Ojj, też nie znoszę pakowania ;P Zawsze mam wrażenie, że tyle tego wszystkiego nabrałam, a potem i tak okazuje się, że czegoś zapomniałam... Masakra!
Udanego wyjazdu i odpoczynku! I żeby pogoda dopisała ;)
 
Baw się i wypoczywaj! ;-)
 
Świnoujście jest genialne. Byłam tam, ale wieki temu, gdy Polska wchodziła do Uni Europejskiej i można było przekraczać granicę. Zawitałam do Niemczech. W okolicach Świnoujścia jest wiele fortów wojskowych, warto obejrzeć szczególnie Fort Anioła. Miłego wypoczywania na wyspie!
 
Udanego wypoczynku, morze jest cudowne, najbardziej urzeka mnie ten szum fal :)
 
Udanego wyjazdu życzę :)
 
Dużo, dużo, dużo słońca! No i oczywiście uśmiechu na twarzy każdego dnia oraz poznania wspaniałych ludzi:) Zbieraj wspomnienia i siły na dalsze czytanie i recenzowanie! Trzymaj się! :D
 
http://raroika.blogspot.com/

KONKURSY w lewym pasku mojego bloga.
Dodaj do Obserwowanych.
 
Miłych wakacji :D
 
Miłego wyjazdu:)

Nominowałam Cię do One Lovely Blog Award, więc zapraszam na http://wsrod-ksiazek.blogspot.com/2011/07/one-lovely-blog-award.html
 
udanego wyjazdu:) a po powrocie wpadnij do mnie:) zachęcam do obserwowania bloga;)
 
Hej! Nominowałam Twojego bloga do nagrody One Lovely Blog Award. Szczegóły tu: http://swiat-rosemary.blogspot.com/2011/07/one-lovely-blog-award.html
 
Zapraszam do mnie, ponieważ również nominowałam Cię do nagrody One Lovely Blog Award :) Mam nadzieję, że dołączysz do zabawy ;)
Szczegóły tu: http://miedzykartkami.blogspot.com/2011/07/one-lovely-blog-award.html
 
Zapraszam na mojego bloga, ponieważ wytypowałam Cię do zabawy One Lovely Blog Award :)
Pozdrawiam !
 
Cześć! Nominowałam Cię do nagrody One Lovely Blog Award. Po więcej informacji zapraszam na http://recenzje-wanilii.blogspot.com/2011/07/one-lovely-blog-award.html . Miłej zabawy!
 
Zapraszam na mojego bloga. Zostałaś wytypowana przeze mnie do zabawy One Lovely Blog Award. http://vulcan17.blogspot.com/
Pozdrawiam!:)
 
Życzę Ci udanych wakacji! ;)
 
Mam przyjemność poinformować, że zostałaś nominowana przeze mnie do nagrody One Lovely Blog Award ;) Szczegóły na moim blogu: http://jaskolcze-pioro.blogspot.com/ . Pozdrawiam :)
 
Mam przyjemność poinformować, że zostałaś nominowana przeze mnie do nagrody One Lovely Blog Award ;) http://books-are-all-i-need.blogspot.com/2011/07/006-michael-grant-gone-znikneli-faza.html
 
Mam przyjemność poinformować, że zostałaś nominowana przeze mnie do nagrody One Lovely Blog Award ;)
http://recenzje-keiry.blogspot.com/

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Wracaj szybko bo czekam na recenzję Spętanych :D:D
 

Publikowanie komentarza