Książka złodziejem czasu

"Nic tak nie zabija czasu jak dobra książka"

środa, 7 maja 2014

Konkurs książkowy !!!

Witajcie!
Trochę zwlekałam z ogłoszeniem konkursu, głównie ze względu na wiele wyjazdów i zajęć poza dostępem do bloga.
Jest to dopiero drugi zorganizowany u mnie konkurs, ale z pewnością nie ostatni. Przejdźmy do rzeczy :)

NAGRODY:

Nagroda nr 1: "Historie, w których nic się nie dzieje" + "Harjunpaa i kapłan zła"(twarda oprawa)Nagroda nr 2: "Historie, w których nic się nie dzieje"Książka "Historie, w których nic się nie dzieje" autorstwa Igora Kulikowskiego to warta uwagi lektura, dlatego osoby, które wygrają egzemplarze, nie powinny odstawiać jej na długo na półkę :) Moja recenzja: KLIK

ZASADY:

Długo zastanawiałam się, w jaki sposób wyłonić zwycięzców. Wpadł mi do głowy taki oto pomysł:

1. Osoby, które chcą zdobyć nagrodę numer 1, muszą napisać historyjkę... w której praktycznie nic się nie dzieje. Długa, krótka, wiersz, opowiadanie - obojętne. Interpretacja tematu dowolna. Liczy się ciekawy (albo w tym wypadku najbardziej nudny) pomysł :) Prace należy wysłać na mój adres: agna1@vp.pl oraz podpisać się swoim nickiem. W temacie napiszcie "Praca konkursowa".

2. Osoby, które chcą zdobyć nagrodę numer 2, wystarczy, że zgłoszą w komentarzu chęć wzięcia udziału w losowaniu oraz swój adres e-mailowy. 

3. W konkursie nie mogą brać udziału anonimowe osoby.

4. Uczestnicy muszą być obserwatorami mojego bloga. 

5. Osoby starające się o nagrodę nr 1 mogą wziąć udział w losowaniu nagrodę nr 2. Swoją 'historią, w której nic się nie dzieje' zwiększają prawdopodobieństwo wygranej :) Wówczas taka osoba, oprócz wysłania pracy na mojego emaila,  pozostawia komentarz z chęcią wzięcia udziału w losowaniu. Jednocześnie wiadome jest, że osoba, która już wygra nagrodę nr 1, zostaje wyłączona z losowania o nagrodę nr 2. 


Prace oraz zgłoszenia w komentarzach możecie zamieszczać do dnia 15.05.2014 do północy. Rozwiązanie konkursu odbędzie się w  ciągu trzech dni od jego zakończenia. 

Byłabym wdzięczna(jest to nieobowiązkowe), gdyby blogowicze zamieścili na swoim blogu informację o konkursie lub prowizoryczny banner z powiązanym linkiem do posta z konkursem: 


14 komentarze:

W konkursie brać udziału nie będę, ale baner umieściłam na blogu :)
w ogóle mam nadzieję, że uda Ci się znów rozruszać bloga , w końcu kiedyś dużo osób Cię czytało, byłaś dość zakorzeniona w blogowym świecie ^^
 
Dziękuję Ci bardzo :) Tak, to prawda. Strasznie ciężko wkręcić się na powrót w blogowy świat, ale się staram. Tym razem z większą przyjemnością, mniejszym naciskiem ze strony wydawnictw i 'luźno' - kiedy chcę :) Czytam to co chcę i kiedy chcę, co wcześniej rzadko się zdarzało.
Pozdrawiam :)))
 
to kiedyś nie czytałaś tego co chcesz i kiedy chcesz? trochę nie rozumiem :)
mniejszym naciskiem? właśnie, udało Ci sie jakoś odnowić niektóre współprace? było jakoś trudniej przez to, ze zostawiłaś bloga na ponad rok? jestem ciekawa, jak to wyglądało ^^
A co do cięzkiego wkręcania się... w końcu pewnie znowu Ci się uda. Skoro za pierwszym razem dałaś radę, to pewnie i teraz nie będzie inaczej :)
 
Czasem było tak, że dostawałam książki, które średnio mnie interesowały. A jeżeli otrzymywałam takie, które bardzo chciałam przeczytać, zaczęło brakować czasu. Potem uganianie się za terminami, coraz mniej przyjemności z czytania... i zwykłe przepracowanie. Podczas tej ponad rocznej przerwy czytałam coś od czasu do czasu, bez ganiania i bez nacisku. Teraz mam tylko kilka współprac, otrzymuję mało, ale jednocześnie ciekawe książki i mam też czas na naukę oraz swoje własne książki.
Wróciłam póki co tylko do współpracy z Wydawnictwem MAG, które na dzień dzisiejszy przesyła mi egzemplarze, które sama wybieram spośród proponowanych. Wcześniej otrzymywałam całą paczkę książek, których nie miałam ochoty czytać, tak, że nawet ich nie zrecenzowałam.
Teraz staram się czerpać z bloga i z czytania więcej przyjemności i swobody. Lepiej tego wytłumaczyć nie potrafię... ale teraz czuję, że książki to miły sposób spędzania czasu wtedy, kiedy mam ochotę :)
 
wow, chcę odpisać na komentarz, na chwilę odświeżam a tu nowy szablon! Przeżyłam szok xd
w ogóle głupio mi tak spamować Ci pod postem, da się jakoś inaczej z Tb pisać? Kiedyś miałaś gg, ale rzadko na nie wchodziłaś, teraz już nie wiem :P
no a co do komentarza, to wow. Juz nie pamiętam czasów, gdy tak miałam, ale wydaje mi się, że na początku blogowania miałam podobnie. Tylko że ja nie recenzowałam książek, które mi ktoś wysłał, a o nie nie prosiłam. teraz też zamawiam mniej i spokojnie ze wszystkim wyrabiam, mam na wszystko czas, jest idealnie, że tak powiem :D wystarczyło lekko przystopować :)
Ale dziwię się, że dostawałaś tak całe paczki i w ogóle, ja np. prawie zawsze po prostu prosiłam, o to co chciałam i tyle, bez żadnych problemów.
ale to dobrze,ze teraz już masz więcej przyjemności z czytania i za niczym nie musisz sie uganiać, robisz po prostu to co lubisz :)
 
Mimo wszystko chyba potrzebowałam dłuższej przerwy :))
Eksperymentuję trochę z szablonami ale jednak nowy mi nie pasował. Ten mi sie podoba, ale już po takim czasie mam go trochę dosyć ;)
gg już dawno nie mam, pozostaje jedynie email albo facebook ;)
 
niektórzy jej potrzebują :D ja robię sobie za to krótsze, ale jest ich więcej :D
ten też mi się bardziej podoba, od tego który był przez chwilę :)
może facebook? moja anonimowość w internetach i tak już dawno legła w gruzach, a tak na oko około 1/3 czy 1/4 moich znajomych na fejsie to osoby z blogów i jakichś portali xd naturalnie jeżeli Tb by to nie przeszkadzało, wysłałabym Ci na maila moje konto (aż tak afiszować się nim nie będę, żeby podawać w komentarzach haha xd)
 
Okej :) agna1@vp.pl
 
Zgłaszam się :)
Beatka_beti1@wp.pl
Baner u mnie po prawej stronie :)
pozdrawiam :)
 
Zgłaszam się. :)
mysterkablog@gmail.com
 
Zgłaszam się :)
justynadzielska@onet.pl
 
Zgłaszam się (jak na razie) do losowania :)
Obserwuję jako: Edyta Chmura
edyta.cha@wp.pl
 
To i ja się zgłaszam :D
annapor84@wp.pl
 
też się zgłaszam ;)
deszczowa.nimfa@wp.pl
 

Publikowanie komentarza