Książka złodziejem czasu

"Nic tak nie zabija czasu jak dobra książka"

środa, 21 maja 2014

Warszawski targ książki

Witajcie!

Zapewne większość z Was słyszała już o Targach Książki, które odbędą się w tym roku w dniach 22-25 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.Z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać, że warto udać się na taki Targ. Z chęcią sama wzięłabym w nim udział, jednakże w mojej okolicy trudno o takie przedsięwzięcia.

O targu dowiecie się więcej z filmiku:


Nie zabraknie ciekawych wystaw, książkowych atrakcji, literackich nowości i znanych autorów współczesnej literatury. Także Wydawnictwa zaproponują ciekawe oferty, w tym również Wydawnictwo MAG (sektor D9, numery 72 i 83, w pobliżu głównego wejścia).

Więcej informacji i plan: KLIK

Tak więc wybieracie się na Targ Książki? A może już w takim uczestniczyliście?

5 komentarze:

Z twojego posty wychodzi, że jest to "Targ Książki", a nie "Targi Książki".
Niby jedna malutka literka, ale to całkowicie co innego. Nie wiem czy byłaś kiedyś na takim przedsięwzięciu, ale pierwsze zdjęcie także zupełnie tutaj nie pasuje ;)
Nie ma tam taniej książki i wymiany starszych czytadeł. Można jedynie powiedzieć o akcji "Z półki na półkę", która to jest wielką wymianą książek. Tam jednak będą po prostu wydawnictwa, promocje i spotkania literackie. Świat "czytelniczy" można byłoby powiedzieć.
A po przeczytaniu postu miałam wrażenie jakby chodziło o zwykły targ, tylko z książkami. Że mogę kupić sobie coś starszego i tanio. Przepraszam, ale po prostu tak to odebrałam.
Oczywiście nie piszę tego, żeby się czepiać tylko ciekawa jestem czy tak odebrałaś informację o WTK i czy tak o nich myślisz ;)
 
Szczerze mówiąc szukałam w internecie dużo informacji o tych targach, ponieważ, jak wspomniałam, nigdy nie brałam w nich udziału. Nie wiem dokładnie jak to wygląda, niestety, ale mam nadzieję, że za jakiś czas się przekonam :)
 
No to trzymam kciuki ;) Za rok przyjeżdżaj i się dowiaduj ;) Albo na Krakowskie Targi Książki. To te dwa najfajniejsze ;P
 
Zazdroszczę wszystkim, którzy tam będą.
 
Nie było mnie jeszcze na żadnym targu, niestety mieszkam tak daleko ;)
Pozdrawiam!
 

Publikowanie komentarza