Książka złodziejem czasu

"Nic tak nie zabija czasu jak dobra książka"

wtorek, 25 października 2011

Kuszące zło - premiera + konkurs u Pauli

Moi drodzy!
Wstyd, że dopiero teraz o tym piszę, ale niestety wcześniej nie miałam czasu. Otóż 20 października miała miejsce premiera powieści Keri Arthur pt. "Kuszące zło". Jest to już trzecia część przygód Riley Jenson w namiętnym świecie paranormalnych istot.


O książce:
W świecie magii i pokus, nocą budzą się do życia piękni, przeklęci i pożądani.
Riley Jenson musi jednak działać na własną rękę. Jest niespotykanym połączeniem wampira i wilkołaka, pracującym dla organizacji, której głównym celem jest utrzymywanie porządku w świecie nadprzyrodzonych stworzeń. Ufając przełożonym i kochankom niewiele więcej niż swoim najgorszym wrogom, Riley gra według własnych zasad. Jej nową misją jest przeniknięcie do potężnie strzeżonego pałacu rozkoszy, którego właścicielem jest przestępca znany jako Deshon Starr - szaleniec od lat zajmujący się genetyką.
Gdy wokół Riley zaczynają kręcić się dwaj seksowni mężczyźni - opanowany i niesamowicie uwodzicielski wampir oraz gorący wilkołak - i zaczynają walczyć ze sobą o jej względy, Riley musi zachować zimną krew. Jeśli ocali świat przed Deshonem Starrem, ocali też samą siebie…


Wymiary
125 x 195 mm
Liczba stron
430
Okładka
Miękka
ISBN
978-83-62329-39-7
Wydanie
pierwsze
Data wydania
20.10. 2011
Wydawca
Wydawnictwo ERICA
Przekład
Kinga Składanowska                       

Książka została opatrzona patronatem portalu Sztukater! :)

Jeżeli ktoś jeszcze nie zapoznał się z serią "Zew księżyca", polecam poczytać recenzje:
Mam jeszcze dla Was wspaniałą wiadomość :) Paula zorganizowała konkurs, w którym można wygrać ową powieść.  Zapraszam do zabawy.A już jutro powinna pojawić się na moim blogu recenzja powieści "Królestwo czarnego łabędzia". :)
Miłego wieczora.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza